Objavte zariadenia

Robustne a kvalitné stroje.
Vyvinuté kuchármi pre kuchárov.

Konvektomaty

Konvektomaty iCombi Pro a iCombi Classic sú všestranné zariadenia, ktoré sa rýchlo stanú nepostrádateľným pomocníkom v každej profesionálnej kuchyni. Na malej ploche nahradia množstvo bežných kuchynských zariadení a prinášajú nevídanú produktivitu zároveň s vysokou kvalitou jedál.

Vďaka novým technológiám šetria energiu, suroviny a minimalizujú nadbytočnú produkciu. V konvektomatoch iCombi ľahko pripravíte mäso, ryby, zeleninu, prílohy alebo pečivo.

iCombi Pro

Toto som ja. Som nový, som skúsený, premýšľam, učím sa, na nič nezabudnem, na všetko dohliadnem a prispôsobujem sa podmienkam. Ak poznám požadovaný výsledok, automaticky upravím vlhkosť, prúdenie vzduchu a teplotu. Vďaka mojej inteligencii dynamicky a samostatne reagujem na vaše požiadavky.

Dokonalý konvektomat pre všetky typy prevádzok.

Dozvedieť sa viac...

iCombi Classic

iCombi Classic je robustný, výkonný a efektívny konvektomat. Ľahko sa ovláda a presvedčí vás funkciami, ktoré zaručia výsledok varenia podľa vašich predstáv. Presvedčí vás svojou kvalitou, nesmiernou produktivitou a dlhou životnosťou.

Vysoký varný výkon bez kompromisov.

Dozvedieť sa viac...

Multifunkčné panvice

iVario Pro je jeden z najmodernejších varných systémov zaisťujúci výnimočnú produktivitu, flexibilitu a jednoduchosť. Energeticky úsporné zariadenie na rozmanité použitie v profesionálnych kuchyniach vďaka viacerým teplotným zónam  umožňuje pripravovať veľké dávky rovnakého pokrmu alebo na jednej panvici pripraviť rôzne jedlá, prípradne tepelne upravovať menšie porcie s použitím iba niektorých zón. To všetko samostatne, bez potreby neustáleho kontrolovania varného procesu kuchárom.

Výnimočné chutné jedlá - efektívne, rýchlo a ekologicky.

 

iVario Pro

Vyzerá ako sklopná panvica, ale zvládne oveľa viac: varenie, pečenie, restovanie, fritovanie a varenie v tlaku. iVario Pro nahradí prakticky všetky bežné kuchynské zariadenia. Unikátna technológia vyhrievacieho systému kombinuje výkon s presnosťou. Inteligentní asistenti premýšľajú s vami a učia sa. Je až 4-krát rýchlejší, má o 40 % nižšiu spotrebu energie a vyniká výraznou úsporou miesta v porovnaní s bežnými kuchynskými spotrebičmi.

Pre prvotriednu kvalitu pokrmov bez nutnosti kontroly a sledovania. 

Dozvedieť sa viac...